Bad Feilnbach

Übersichtskarte

Schließen

Bitte warten Sie während die Karte neu aufgebaut wird

Pagina aanbevelen!

Als onze website u bevalt, dan kunt u deze aanbevelen:

Ontvanger
AfzenderAbsender

* Eingabefelder müssen ausgefüllt werden

» Subline

Onderkomen zoeken


Details zoeken Vinden

» Inhalt

Bahnhofstraße 5
83075 Bad Feilnbach
Telefoonnummer 08066 / 887-11
Fax 08066 / 887-16
E-mail schrijven »

Het team van spa en gast informatie

Het team van de Kur & Gästeinformation Bad Feilnbach verheugt zich op uw bezoek en staat voor boekingen en informatie steeds voor u klaar.

 

 

 

 

 

 

Openingstijden

 zomer winter
Mo - Fr (April-oktober)
09:00 - 12:30
14:00 - 17:00
Mo - Do (November-maart)
09:00 - 12:30
14:00 - 17:00
Sa (Mei-oktober)
09:00 - 12:00
Fr (November-maart)
09:00 - 12:30

 

Florian Hoffrohne

Spa-directeur

Telefoonnummer 08066/887-11
E-mail hoffrohne@bad-feilnbach.de

Klaus Hebestreit

DB travel service en ticket-service

Telefoonnummer 08066 / 906333
E-mail reisedienst@bad-feilnbach.de

Martina Plank

Gast en verhuurder dienst

Telefoonnummer 08066 / 887-14
E-mail martina.plank@bad-feilnbach.de

Agnes Hormeier

Gast en verhuurder dienst

Telefoonnummer 08066 / 887-41
E-mail hormeier@bad-feilnbach.de

Heidi Schmidt

Gast Service en verloren en gevonden

Telefoonnummer 08066 / 887-0
E-mail schmidt@bad-feilnbach.de

Rosemarie Grimm

Gast en verhuurder diens

Telefoonnummer 08066 / 887-43
E-mail grimm@bad-feilnbach.de

Renate Kirner

Rental Services - Reporting

Telefoonnummer 08066/887-51
E-mail renate.kirner@bad-feilnbach.de